EHBSA016M8211010T
Numer produktu DigiKey
283-EHBSA016M8211010TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-EHBSA016M8211010TCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-EHBSA016M8211010TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EHBSA016M8211010T
Opis
CAP ALUM HYBRID 1010 16V 820UF
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 18mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
140 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.8 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
820 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C