EFX2S30K125C062LH
Numer produktu DigiKey
283-EFX2S30K125C062LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFX2S30K125C062LH
Opis
CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,472" (26,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,886" (22,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V