EFX2A30K105C052LH
Numer produktu DigiKey
283-EFX2A30K105C052LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFX2A30K105C052LH
Opis
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,433" (26,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,807" (20,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V