EFPLA63J273B022LH
Numer produktu DigiKey
283-EFPLA63J273B022LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFPLA63J273B022LH
Opis
CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.027 µF Kondensatory warstwowe 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25 mOhms