EFPLA1GJ473C022LH
Numer produktu DigiKey
283-EFPLA1GJ473C022LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFPLA1GJ473C022LH
Opis
CAP FILM 0.047UF 5% 1600VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF Kondensatory warstwowe 1600V (1,6kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,276" (26,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1600V (1,6kV)
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15 mOhms