EFDKS1BK505D132LH
Numer produktu DigiKey
283-EFDKS1BK505D132LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFDKS1BK505D132LH
Opis
CAP FILM 5UF 10% 1100VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 µF Kondensatory warstwowe 1100V (1,1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,866" (32,00mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,488" (37,80mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1100V (1,1kV)