EFACA35J305D132LH
Numer produktu DigiKey
283-EFACA35J305D132LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFACA35J305D132LH
Opis
CAP FILM 3UF 5% 350VAC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 µF Kondensatory warstwowe 350V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,866" (32,00mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,488" (37,80mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
350V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.8 mOhms