EFACA25J156E154BH
Numer produktu DigiKey
283-EFACA25J156E154BH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFACA25J156E154BH
Opis
CAP FILM 15UF 5% 250VAC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Kondensatory warstwowe 250V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,654" x 0,945" (42,00mm x 24,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2.5 mOhms