DRA73-101-R
Numer produktu DigiKey
283-DRA73-101-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-DRA73-101-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-DRA73-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DRA73-101-R
Opis
FIXED IND 100UH 682MA 609 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 682 mA 609mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRA73-101-R Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
609mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,140" (3,55mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
763mA