DR74-4R7-R
Numer produktu DigiKey
513-1550-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1550-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1550-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR74-4R7-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 3.34A 25.4 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.34 A 25,4mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR74-4R7-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4,37A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
25,4mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,171" (4,35mm)