DR74-101-R
Numer produktu DigiKey
283-DR74-101-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-DR74-101-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-DR74-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR74-101-R
Opis
FIXED IND 100UH 860MA 383 MOHM
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 860 mA 383mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR74-101-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
990mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
383mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,171" (4,35mm)