DR73-101-R
Numer produktu DigiKey
513-1531-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1531-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1531-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR73-101-R
Opis
FIXED IND 100UH 730MA 527 MOHM
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 730 mA 527mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR73-101-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
790mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
527mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,140" (3,55mm)