DR73-100-R
Numer produktu DigiKey
513-1129-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1129-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1129-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR73-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 2.08A 65.6 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.08 A 65,6mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DR73-100-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,47A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
65,6mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,140" (3,55mm)