DR127-100-R
Numer produktu DigiKey
283-DR127-100-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-DR127-100-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-DR127-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR127-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 6.04A 17.2 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 6.04 A 17,2mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR127-100-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
11,2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
17,2mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)