DR1050-102-R
Numer produktu DigiKey
283-DR1050-102-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-DR1050-102-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-DR1050-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR1050-102-R
Opis
FIXED IND 1MH 430MA 1.95 OHM SMD
Szczegółowy opis
1 mH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 430 mA Maks. 1,95Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR1050-102-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
480mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,95Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,406" (10,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)