DR1040-101-R
Numer produktu DigiKey
283-DR1040-101-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-DR1040-101-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-DR1040-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR1040-101-R
Opis
FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.25 A Maks. 304mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR1040-101-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,35A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 304mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,406" (10,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)