DR1040-100-R
Numer produktu DigiKey
513-1399-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1399-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1399-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR1040-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.8 A Maks. 35mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DR1040-100-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4,4A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 35mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,406" (10,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)