DR1030-100-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | DR1030-100-R |
Opis | FIXED IND 10UH 2.8A 48 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.8 A Maks. 48mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DR1030-100-R Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 3,18A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 48mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,413" x 0,406" (10,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±30% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,118" (3,00mm) |