DR1030-100-R
Numer produktu DigiKey
513-1322-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1322-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1322-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR1030-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 2.8A 48 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.8 A Maks. 48mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DR1030-100-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,18A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 48mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,406" (10,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 14
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
2 000W magazynie