BK1/S505-6.3-R
Numer produktu DigiKey
283-BK1/S505-6.3-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK1/S505-6.3-R
Opis
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.3 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1,5kA
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
111.0
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
BSI, CCC/CQC, CSA, cURus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0102 Ohms