BK/S506-63-R
Numer produktu DigiKey
283-3406-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/S506-63-R
Opis
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Szczegółowy opis
63 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
35A
Topnienie I²t
0.021
Agencja zatwierdzająca
BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
6.96 Ohms