BK/S500-6.3-R
Numer produktu DigiKey
283-2687-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/S500-6.3-R
Opis
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.3 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
63A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
69.0
Agencja zatwierdzająca
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.01 Ohms