BK/S500-10-R
Numer produktu DigiKey
283-2675-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/S500-10-R
Opis
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
BSI, CSA, cULus, SEMKO, VDE
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Typ bezpiecznika topikowego
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.008 Ohms