BK/MDA-12-R
Numer produktu DigiKey
283-2723-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/MDA-12-R
Opis
FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 A 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
750A
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
125.18
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Kolor
Czarne
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,250" (6,35mm x 31,75mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.00725 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V