BK/GMA-500-R
Numer produktu DigiKey
283-2844-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/GMA-500-R
Opis
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.15
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
CSA, PSE, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.454 Ohms