BK/ETF-250MA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 4 302
Arkusz danych
250 mA 277 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Otwór przelotowy Promieniowe, puszka, pionowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/ETF-250MA
Numer produktu DigiKey
BK/ETF-250MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/ETF-250MA
Opis
FUSE BRD MNT 250MA 277VAC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BK/ETF-250MA Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A
Opakowanie
Zbiorcze
Topnienie I²t
0.38
Status części
Nieaktualne
Agencja zatwierdzająca
SEMKO, UL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,329" x 0,303" (8,35mm x 7,70mm) (śr. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.5 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
277 V