BK-ADC-12-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
12 A 500 V ~ 500 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BK-ADC-12-R
Numer produktu DigiKey
283-BK-ADC-12-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK-ADC-12-R
Opis
FUSE CERM 12A 500VAC 500VDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
30kA~, 20kA=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
120.0
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
cURus, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-50°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,252" x 1,252" (6,40mm x 31,80mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0123 Ohms