BK/ABC-V-15-R
Numer produktu DigiKey
283-3759-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/ABC-V-15-R
Opis
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 A 250 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (osiowe)
750A~, 10kA=
Topnienie I²t
200.2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,266" x 1,292" (6,76mm x 32,82mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.00553 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V