BK/ABC-25-R
Numer produktu DigiKey
283-2867-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/ABC-25-R
Opis
FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 A 250 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
200A~, 400A=
Topnienie I²t
839.3
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,250" (6,35mm x 31,75mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0028 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V