BK/ABC-12-R
Numer produktu DigiKey
283-2608-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK/ABC-12-R
Opis
FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 A 250 V ~ 125 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
750A~, 10kA=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
133.3
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,250" (6,35mm x 31,75mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0068 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 16
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
200W magazynie