B0830-2R5475
Numer produktu DigiKey
283-2506-ND
Producent
Numer produktu producenta
B0830-2R5475
Opis
CAP 4.7F -20% +80% 2.5V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 F (EDLC) Superkondensatory 2.5 V Promieniowe, puszka 150mOhm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
4.7 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,335" (8,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,220" (31,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 1kHz