B0820-2R5225 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 F (EDLC) Superkondensatory 2.5 V Promieniowe, puszka 200mOhm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
How to correctly size a Supercapacitor
B0820-2R5225
Numer produktu DigiKey
283-2504-ND
Producent
Numer produktu producenta
B0820-2R5225
Opis
CAP 2.2F -20% +80% 2.5V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
2.2 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,335" (8,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 1kHz