B0810-2R5105 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 5 949
Arkusz danych
1 F (EDLC) Superkondensatory 2.5 V Promieniowe, puszka 500mOhm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
How to correctly size a Supercapacitor
B0810-2R5105
Numer produktu DigiKey
283-2502-ND
Producent
Numer produktu producenta
B0810-2R5105
Opis
CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
1 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,335" (8,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,532" (13,50mm)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm przy 1kHz