ACE1V2012-900-R
Numer produktu DigiKey
283-ACE1V2012-900-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-ACE1V2012-900-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-ACE1V2012-900-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACE1V2012-900-R
Opis
CMC 400MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Producent
Eaton - Electronics Division
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
400mA