5-0SMDJ30CA
Numer produktu DigiKey
283-5-0SMDJ30CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-5-0SMDJ30CACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-5-0SMDJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5-0SMDJ30CA
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 103A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
103A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V