5-0SMDJ28CAH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 5 174
Arkusz danych
45,4V Zacisk 110A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
High Power TVS Diodes
Automotive High Reliability TVS Diodes
5-0SMDJ28CAH
Numer produktu DigiKey
283-5-0SMDJ28CAHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5-0SMDJ28CAH
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
110A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V