5-0SMDJ24A
Numer produktu DigiKey
283-5-0SMDJ24ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-5-0SMDJ24ACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-5-0SMDJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5-0SMDJ24A
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 129A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
129A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V