5-0SMDJ24A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 5-0SMDJ24A |
Opis | TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 38,9V Zacisk 129A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 38,9V |
Prod. | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 129A |
Seria | Moc - szczytowa impulsu 5000W (5kW) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Zastosowania Telekomunikacja |
Typ Zener | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Kanały jednokierunkowe 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 24V | Obudowa / skrzynia DO-214AB, SMC |
Napięcie - przebicia (min.) 26,7V | Obudowa dostawcy urządzenia |