3250HV800-R
Numer produktu DigiKey
283-3250HV800-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-3250HV800-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-3250HV800-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3250HV800-R
Opis
FUSE FAST ACT 0.8 A 1000 VDC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
800 mA ~ 1 kV Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
10kA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.57
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
1,268" x 0,198" x 0,198" (32,20mm x 5,03mm x 5,03mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.56 Ohms