3250HV800-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 3250HV800-R |
Opis | FUSE FAST ACT 0.8 A 1000 VDC SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 800 mA ~ 1 kV Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Czas odpowiedzi Szybkie dmuchanie |
Prod. | Obudowa / skrzynia |
Seria | Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym 10kA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Topnienie I²t 0.57 |
Status części Aktywny | Agencja zatwierdzająca cURus |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ bezpiecznika topikowego | Rozmiar / wymiar 1,268" x 0,198" x 0,198" (32,20mm x 5,03mm x 5,03mm) (dł. x szer. x wys.) |
Prąd znamionowy (A) | Rezystancja stałoprądowa na zimno 0.56 Ohms |