15BJ36CA
Numer produktu DigiKey
283-15BJ36CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-15BJ36CACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-15BJ36CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
15BJ36CA
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBF
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 25,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMBF
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25,8A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Telekomunikacja
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
DO-221AA, płaskie odprowadzenia SMB
Napięcie - przebicia (min.)
40V