12KP22AH
Numer produktu DigiKey
283-12KP22AHTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
12KP22AH
Opis
TVS DIODE 22VWM 37.1VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37,1V Zacisk 323,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
323,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
12000W (12kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
37,1V