PDG23F0060TFFL
Numer produktu DigiKey
5730-PDG23F0060TFFL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDG23F0060TFFL
Opis
CIR BRKR THRM 60A 600VAC LVR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 60A 600 V ~ 250 V = Dźwignia Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
60A
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
250 V