PDG21F0050TFFL
Numer produktu DigiKey
5730-PDG21F0050TFFL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDG21F0050TFFL
Opis
CIR BRKR THRM 50A 600VAC LVR
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 50A 600 V ~ 125 V = Dźwignia Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
50A
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V