PDG21F0030TFFL
Numer produktu DigiKey
5730-PDG21F0030TFFL-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDG21F0030TFFL
Opis
CIR BRKR THRM 30A 600VAC LVR
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 30A 600 V ~ 125 V = Dźwignia Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
30A
Producent
Eaton Electrical
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V