PDG13F0015TFFJ
Numer produktu DigiKey
5730-PDG13F0015TFFJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDG13F0015TFFJ
Opis
CIR BRKR THRM 15A 600VAC LVR
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 15A 600 V ~ 250 V = Dźwignia Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
15A
Producent
Eaton Electrical
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
250 V