FAZ-D1.5/1-NA-L
Numer produktu DigiKey
5730-FAZ-D1.5/1-NA-L-ND
Producent
Numer produktu producenta
FAZ-D1.5/1-NA-L
Opis
FAZ-NA UL 489 MCB 240VAC 1P 1.5A
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 1,5A 277 V ~ 48 V = Dźwignia Szyna DIN
Modele EDA/CAD
FAZ-D1.5/1-NA-L Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Producent
Eaton Electrical
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
277 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
48 V