FAZ-B15/1-NA-L-SP
Numer produktu DigiKey
5730-FAZ-B15/1-NA-L-SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
FAZ-B15/1-NA-L-SP
Opis
FAZ-NA UL 489 MCB 240VAC 1P 15A
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 15A 415 V ~ = Dźwignia Szyna DIN
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
15A
Producent
Eaton Electrical
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
415 V