FAZ-B10/1-NA-L-SP
Numer produktu DigiKey
5730-FAZ-B10/1-NA-L-SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
FAZ-B10/1-NA-L-SP
Opis
FAZ-NA UL 489 MCB 240VAC 1P 10A
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 10A 277 V ~ 48 V = Dźwignia Szyna DIN
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
10A
Producent
Eaton Electrical
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
277 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
48 V