C22-DL-W-K10-24-P1
Numer produktu DigiKey
5730-C22-DL-W-K10-24-P1-ND
Producent
Numer produktu producenta
C22-DL-W-K10-24-P1
Opis
ILL MOM PB SIL-BZL FLSH WHT24V 1
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Standardowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Białe
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, białe
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V~/=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Złącze
Typ
Standardowe, podświetlane
Stopień ochrony
IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,50mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Prąd znamionowy (A)
2A (~), 3A (=)
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
110 V